SA KKR Kihnu kultuuriruum Üritused Seltsid Trükised Pärimuspreemia Meedia meist Sõbrad Kontakt
 
Get Adobe Flash player


Suvine pillilaager toimub 7.-11. august 2017 Metsamaal.

Kihnu 10. pillilaager

Esmaspäev, 7. august:
8.45 Munalaid-Kihnu
9:45 Õpetajate, õpilaste saabumine mandrilt Kihnu
10.00 Kogunemine, tutvumine laagri korraldusega Metsamaal. Lipu heiskamine.
11.00-13.30 Pillitunnid
13.30 Lõuna
14.00 Vaba aja sisustamine koos laagriõpetaja Urve Vesikuga
15.00-18.00 Pillitunnid, koosmäng
18.00 Õhtusöök
18.30 Iga lapse oma aeg (puhkamine,telefon,internet).
19.00 Õhtune tegevus – tutvumisõhtu, väike ekskursioon kastiautos.
20.30 Laulu- ja tantsuõhtu koos pilliõpetajatega, kutsume külla Kihnu Virve!!
22.30 Ettevalmistused öörahuks
23.00 Külla Unematile.
I  Päev  alapealkiri SAAME TUTTAVAKS
Laagrilised saabuvad hommikuse laevaga
10.00   laagri avamine ja päevakava,kodukorra tutvustus,tutvusring ja peale seda algavad esimesed pillitunnid ja laager jätkub igapäevase kava alusel.
14.00 Füüsiliselt aktiivne tegevus- matk tuletorni
19.00 Tutvume saarega,ringsõit veoautokastis. Tutvustame laagrilistele tähtsamaid punkte saarel.
20.30 Tutvumissimman, tutvumismängud, külas Kihnu Virve

Teisipäev, 8. august:
8.30 Äratus, hügieen, hommikuvõimlemine
9:00 Hommikusöök
10.00-13.30 Pillitunnid
13.30 Lõuna
14.00 Vaba aja sisustamine koos Irmeli Jaansoniga.  Loovtegevus, maalimine jne.
15.00-18.00 Pillitunnid, koosmäng
18.00 Õhtusöök
18.30 Iga lapse oma aeg (puhkamine,telefon,internet).
19.00 Õhtune tegevus – külastame Tuletõrjekomandot Tehnokeskuses.
21.00 Lõkkeõhtu Metsamaal + soovi korral maalimine jne.
22.30 Ettevalmistused öörahuks
23.00 Külla Unematile.
II päev  alapealkiri KUNSTIILU
14.00 Loovtegevus, maalimine meisterdamine koos Irmeli Jaansoniga
19.00 Külastame Tuletõrjekomandot, autosid jne Tehnokeskuses
21.00 Lõkkeõhtu Metsamaal, soovijad saavad maalida, joonistada, teha käelisi tegevusi, mängida palli jne.

Kolmapäev, 9. august:
8.30 Äratus, hügieen, hommikuvõimlemine
9:00 Hommikusöök
10.00-13.30 Pillitunnid
13.30 Lõuna
14.00 Erinevate tantsustiilidega tutvumine Studio Happy Dancers
15.00-18.00 Pillitunnid, koosmäng
18.00 Õhtusöök
18.30 Iga lapse oma aeg (puhkamine,telefon,internet).
19.00 Õhtune tegevus – Tantsimine – Studio Happy Dancers
20.30 Etnodisko (Laste enda soovilood jne)
22.30 Ettevalmistused öörahuks
23.00 Külla Unematile.
III päev  alapealkiri TANTSUILU
14.00 Erinevate tantsustiilidega tutvumine Studio Happy Dancers
19.00 Tantsimine, õppmine – Studio Happy Dancers
21.00 Etnodisko ja stiiliks igale lapsele just enda jaoks sobiva tantsustiili esindamine (hip-hop, kantri, rahvatants jne)
(Mandrilapsed, riided Kihnu kaasa)
Lisaks vabal ajal koos Irmeli Jaansoniga käeline tegevus
Neljapäev, 10. august:
8.30 Äratus, hügieen, hommikuvõimlemine
9:00 Hommikusöök
10.00-13.30 Pillitunnid
13.30 Lõuna
14.00 Tantsutrenn Studio Happy Dancers eestvedamisel
15.00-18.00 Pillitunnid, koosmäng
18.00 Õhtusöök
18.30 Sõit Rahvamaja platsile, sportlik õhtupoolik Urve Vesiku eestvedamisel
18.45 Start platsile
19.00 – 21.00 Teeme Sporti!
22.30 Ettevalmistused öörahuks
23.00 Külla Unematile.
 IV päev  alapealkiri SPORDIILU
17.00 Tantsutrenn Studio Happy Dancers
19.00-21.00 Teeme Sporti Rahvamaja platsil, Urve Vesiku eestvedamisel.

Reede, 11. august:
9.00 Äratus
10.00 Hommikusöök
11.00 Lõppkonterdiks ettevalmistamine, proovid
13.00 Lõppkontsert, laagri lõpetamine
15.15 Transport sadamasse (vastavalt vajadusele)
16.15 Kihnu – Munalaid  (praam Kihnu Virve)